Vážený uživateli Facebooku - vítej na naší webové stránce

Zde najdete krátký přehled našich služeb pro zpracování žádostí dávek na děti a dorovnání daňového přiznání v Německu a Rakousku. Pro detailní informace přejděte na ceník služeb na našich webových stránkách.

Pokud zadáte na stránkách Facebooku dvě slova "zahraniční služby" objeví se vám firma, která není naše. Jedná se o levnou kopii naší firmy zahraničníslužby kterou takto vedeme od roku 2012. 

Ceník služeb pro Německo a Švýcarsko:

Zpracování podkadů a podání žádosti o dorovnání daní z příjmů v Německu pro zaměstnance za jeden rok 990,-Kč + 5% provize z vyplacené částky (+ platba daňového poradce v DE ca 100,-€-375€) 

Vyřízení přídavků na dítě 4.570,-Kč + 5% částky, která je rovna vyplacené částce a to za celé období ale nejméně za období 1 roku 

Vyřízení rodičovského příspěvku 5.620,-Kč (v tom jsou započítané konzultace, dopisy, telefonáty atd. za celé období) 

Ceník služeb pro Rakousko

Zpracování podkladů a podání žádosti o dorovnání daní z příjmů pro zamětnance za jeden rok 2.945,-Kč (+ 5% z celkové částky u dorovnaných daní, kde bude vratka vyšší jak 2.500,-€).

Vyřízení přídavků na dítě 3.525,-Kč + 5% z celkové vyplacené částky, za sociální dávky a to po celé schválené období až do nové žádosti. 

Vyřízení rodičovského příspěvku 5.620,-Kč ( v tom jsou započítané konzultace, dopisy, telefonáty atd. za celé období) 

Kontaktujte nás přes Whatsapp, Telegram nebo Facebook Messenger tak, že zvolíte a nakliknete link dole:

nebo přes náš kontaktní formulář

 Tel. +420 720 366 582

Přídavky na děti v Rakousku a Německu